Arz, talep ve müşteri hizmetlerini dengeleme, gerçek  zamanlı bilgi ve operasyonel kontrol gerektirir. Barkod&RFID çözümleri,deponuzdaki ürünlerin depoya alımından müşteriye sevkiyatına kadar olan tüm süreçlerin takibinde size doğru ve gerçek zamanlı bilgiyi oluşturmada yardımcı olacaktır.Depo&Stok yönetiminde kullanacağınız  Barkod&RFID teknolojileri,müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaktan öte işletmenizin iş verimliliğini artıracaktır.

Ürünlerinizin depo içinde yerleşimi ve sevkiyat durumunda bulunabilirliği önemlidir. Günümüzde ürün sevkiyatlarında yaşanan en önemli sıkıntılardan biri aranan ürünlerin en hızlı şekilde bulunamaması ve sevkiyatının sağlanamamasıdır. Gelişen Barkod&RFID teknolojileri, ürünlerinizin üzerinde bulunan kodların uzun mesafelerden okunabilmesini sağlamaktadır. Bu teknolojiler sevkiyat ve envanter çalışmalarında size zaman kazandıracaktır.

Depo içinde tüm ürün hareketlerini takip edebilmek verimli stok yönetiminin vazgeçilmez kurallarından biridir. Barkod&RFID uygulamalarıyla; mal kabul, raf yerleştirme, ürün toplama, sevkiyat, araç yükleme, sayım gibi temel depo hareketlerini kontrol etmek dışında, ürün özelliklerine göre farklı depo işlemlerini de yerine getirmek mümkündür. Barkod&RFID sistemlerini depo personeliniz dışında sabit olarak forklift vb. gibi depo araçlarınızın üzerinde kullanmak mümkündür.
Depo ve Ambar Yönetimi